Expo Trading Holland (ETH)
Filteren
Je interieur is pas compleet met de juiste verlichting van Expo. Verlichting moet aan twee belangrijke eisen voldoen: het moet de ruimte goed kunnen verlichten en het moet er mooi uitzien. Met excentrieke lampen in een design jasje gestoken is de collectie van Expo ideaal voor een modern interieur. Of je nu gaat voor een Expo hanglamp of een tafellamp, Expo heeft alles wat je zoekt voor je moderne en hippe interieur.
Populair: Hanglampen | Tafellampen | Vloerlampen
Geen producten gevonden voor deze selectie.
Filteren
Huidige filters
Verfijn uw keuze
Breedte
381,00
Breedte
60,00
Breedte
241,00
Breedte
328,00
Breedte
283,00
Breedte
13,00
Breedte
211,00
Hoogte
49,50
- Minder
Mijn verlanglijst
Laatst toegevoegde artikelen
U hebt niets op uw verlanglijst staan.